kwiatek

poznaj Remifemin

Odpowiedzi na pytania

1. Czy mogę stosować Remifemin® razem z innymi lekami?
Remifemin® może być stosowany razem z innymi lekami. Nie ma doniesień aby lek wchodził w interakcje z innymi lekami. Niemniej w przypadku jakichkolwiek wątpliwości radzimy skonsultować się z lekarzem.

2. Jak szybko odczuję efekt działania Remifemin®?
Pierwsze efekty działania leku pojawiają się po 2-4 tygodniach jego stosowania. Badania kliniczne potwierdziły, że u kobiet przyjmujących Remifemin® przez 4 tygodnie ilości uderzeń gorąca zmniejszyła się o połowę. Regularne przyjmowanie leku prze dłuższy czas wzmacnia i utrwala jego działanie terapeutyczne.

3. Przy jakich dolegliwościach mogę zastosować Remifemin®?
Remifemin® jest lekiem zmniejszającym dolegliwości okresu menopauzy takie jak:

4. Gdzie można kupić Remifemin?
Remifemin jest lekiem dostępnym wyłącznie w aptekach. Aby go kupić nie potrzebna jest recepta od lekarza.

5. Ile kosztuje Remifemin?
Na rynku dostępne są trzy wielkości opakowań, tak aby każdy mógł wybrać wielkość opakowania najbardziej mu odpowiadającą. Remifemin 30 tabletek kosztuje ok. 33 zł; Remifemin 60 tabletek kosztuje ok. 56 zł; Remifemin 100 tabletek kosztuje ok. 84 zł. Przedstawione ceny są cenami orientacyjnymi. W poszczególnych aptekach ceny mogą być różne.

6. Jak długo można stosować Remifemin?
Remifemin można stosować tak długo jak istnieje potrzeba łagodzenia dolegliwości towarzyszących menopauzie. Czasem nawet przez kilka lat. Niemniej zalecamy, aby po 6 miesiącach stosowania leku, podobnie jak w przypadku innych stale przyjmowanych leków skonsultować się z lekarzem.

Uderzenia gorąca

Życie intymne

Pielęgnacja cery dojrzałej

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Strona główna | Objawy menopauzy | Uderzenia gorąca | Remifemin | Pytania | Kontakt

Copyright © 2009 Axellus Wszystkie prawa zastrzeżone